Head jätkuvat aastat, kirjasõber!

Uue kümnendi esimene kuu on edukalt lõpule jõudnud ning meiega kohe aasta alguses liitunud programmijuht Liina Ergma on nüüd ametlikult tööd alustanud. Tema valdkond on seotud keele ja haridusega ning Liina lühitutvustus on juba veebis üleval, pikem intervjuu ilmub veebruari algul. Lugeda saab ka meist teistest, tekst avaneb portreepildile klikates.

Teine tore teadaanne ongi seotud meie uue koduleheküljega. Oleme lugejatelt saanud positiivset tagasisidet ning ka mõned (vastatud) küsimused, näiteks mida tähendab meie logo ja miks on lehel selline värvivalik. Pikemat lugemist pakub meie ajaveeb ning täienenud on intervjuude valik.

Ka meie sündmustekalender täitub hoogsalt. Muuhulgas leiab sealt nii arhitektuurifotograafi Jari Jetsoneni näituse Alvar Aaltost ja Le Corbusier’ist kui ka Heli Blåfieldi dokumentaalfotod saunatraditsioonidest. Kirjas on kenasti ka kõik meie raamatuklubi kevadhooaja teosed ning Tallinnas ja Tartus toimuvate vestlusringide kuupäevad. NB! Sobivaid sündmusi saab otsida ja leida leida nii kuupäeva kui ka märksõna järgi.

Etteruttavalt olgu öeldud, et peagi on aeg valida ka aasta soome keele õpetaja. Preemia antakse üle 26. märtsil. Niisiis tasub nuputama hakata, kes võiksid olla sobivad kandidaadid. Lingi alt leiab pikema uudisnupu ja viite ankeedile.

Lõpetuseks tuletame meelde, et jaanuari lõpuni saab veel taotleda Kordelini fondi stipendiumi. Jätkuvalt on avatud aga Eesti-Soome kultuurifondi ja Soome suursaatkonna kultuuri- ja maakuvanditöö taotlusvoorud.

Kohtumiseni!

P. S. See uudiskiri jõudis lugejateni jaanuarikuu viimasel reedel. Uudiskirja saab tellida aadressil pressiesindaja@finst.ee või meie kodulehekülje jalusest www.finst.ee.