See veebileht kasutab küpsiseid.
Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Soome keele klubi

Soome keele klubi on vabas vormis vestlusring, mis pakub võimalust vestelda soome keeles ette antud teemal ja üksteiselt õppida. Oodatud on kõik huvilised – keeleoskuse tase pole tähtis!

Klubi koguneb igal teisel kolmapäeval, kell 17.30-19 Soome Instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases Koplis, aadressil Marati 5-2.

Marati peatusse toob tramm nr 6 ja sügisel naasevad ka trammid nr 1 ja 2 liinile. Paar minutit kestab jalutuskäik peatusest Põhjala tehase Kompressorijaama hooneni, mis on valge maja peaväravast vasakul pool. Meie ruumid on seal teisel korrusel. Võibolla koguneme sügisel mujal Põhjala tehase ruumides, sellest anname osalejatele aegsasti teada.

Sügisest proovime ka veebis osalemise võimalust Zoomi keskkonnas (LINK: https://tinyurl.com/soome-keele-klubi). Soome keele klubi koordineerivad Hannele Valkeeniemi või Duha Elsayed.

Järgmised kohtumised on 13. ja 27. septembril, 11. ja 25. oktoobril, 8. ja 22. novembril ning 13. detsembril. Eelregistreerimine ei ole vajalik. 

Muutusi ajakavas võib ette tulla, neist anname teada Facebookis ja meie kodulehel.

NB! Tallinna soome keele klubi kuupäevad on enamasti samad, mis Tartu vestlusklubil, nii et pöörake tähelepanu toimumiskohale.