Tere ja head Minna Canthi päeva kõigile!

Sellekevadised uudised kipuvad olema midagi hoopis muud, kui oleksime osanud arvata. Et neid siiski on, otsustasime uudiskirja ikkagi kokku ja teele panna!

Rõõmustame selle üle, et ehkki oleme sunnitud enamuse instituudi kultuuriprogrammist edasi lükkama või ära jätma, on meil olemas ka positiivne programm. Sel korral on see eelkõige suunatud raamatusõpradele. Esiteks kutsume kõiki üles kasutama  meie raamatukogu kauglaenutusteenust –  Soome kirjanduse (taas)avastamine pole kunagi olnud nii lihtne nagu nüüd! Teiseks kuulutame välja täiskasvanutele suunatud lugemisväljakutse, mille keerulise osa (heade raamatute välja valimine) tegime ise ära, teie osaks on need ainult läbi lugeda! Lisaks soovitame soojalt hoida silm peal meie FB-kanalil, kuhu postitame nii tihti kui võimalik Soome kultuuriga seotud uudiseid ja tegevusi, mida saab nautida mõnusalt kodus diivanil pikutades.

Lõpetuseks anname teada, et instituudi sihtasutuse juhatus jätkab tööd värskendatud koosseisus ja uue esinaise Riitta Huuhtaneni juhtimisel. Lisaks saabus lapsehoolduspuhkuselt tagasi meie pressiesindaja Ave Anniste

Soovime kõigile kaunist kevadet. Olge hoitud, püsige kodus ja terved!

P. S.  Uudiskirja saab tellida aadressil pressiesindaja@finst.ee või meie kodulehekülje jalusest www.finst.ee.