Kuidas alistuda ja lubada end liigutada kellelgi teisel?
Kuidas lasta end liigutada pigem objektil kui oma tahtel?

25. ja 27. aprillil saab Sõltumatu Tantsu Laval näha taas lavastust “Fluids,” milles loob laval tingimused totaalseks libeduseks Soome etenduskunstitrupp W A U H A U S. “Fluids” kutsub publiku kohtuma intiimsuse, empaatia ja ebaõnnestumisega ajal, mil ühiskonnas valitseb perfektsionism, individuaalsus ja usaldamatus.  

Osalt veider etendus jääl, osalt limane orgia. Lavastuses “Fluids” on kehad haavatavad, piiratud ning sulavad teineteise.

Lavastus on esmakordne koostöölavastus, mille väljatöötamisel osalesid Eesti tantsijad Joanna Kalm, Karolin Poska, Sigrid Savi, Joonas Tagel ning Soome-Rootsi näitleja Salla Loper. 25. ja 27. aprilli 2023 etendustega ühineb Netti Nüganen.

W A U H A U S on Helsingi kunstikollektiiv, mis tegutseb peamiselt nüüdisaegse etenduskunsti vallas. W A U H A U S-i tööd võtavad mitmeid eri vorme, kuid nende tööde keskmes on sageli materiaalsus, publikuliikme keha, empaatia ja tugev audio-visuaalne kontseptsioon.

Autorid-lavastajad: Anni Klein, Jarkko Partanen
Etendajad: Karoline Suhhov, Keithy Kuuspu, Karolin Poska, Sigrid Savi ja Joonas Tagel. 25. ja 27. aprilli etendustega ühineb Netti Nüganen
Helikujundaja: Heidi Soidinsalo
Lava- ja valguskujundaja: Samuli Laine
Tehnik: Marko Odar
Produktsioon: Sõltumatu Tantsu Lava, W A U H A U S
Produtsendid: Evelyn Raudsepp (STL), Julia Hovi (W A U H A U S)
Fotod: Samuli Laine, Katri Naukkarinen

Esietendus 3. mail 2018 Sõltumatu Tantsu Laval
Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Arts Promotion Center Finland, Theater Info Finland, Soome Instituut.

Kestus: 50′

VT ka TÖÖTUBA “JÄÄL”võimalus lavastuse libedust ise järgi proovida.
Töötoa pilet 24€, töötuba + etendus kombo-pilet 30€!