Soome Instituut korraldab lugemisbingo, mida saab 20.-30. oktoobrini täita. Tule võta oma bingoleht instituudi raamatukogust Tartus või prindi see endale välja SIIT. Bingolahtrid on lihtsad, näitekes: “sportisin audioraamatut kuulates” või “tegin raamatu lugemise vahepeal võimlemisharjutusi” – vaatame, mitu bingolahtrit kümne päevaga täis saad? 

Raamatukogupäevade raamatuloosimises osalemiseks too täidetud leht kas meie raamatukokku või saada skännituna/pildistatuna  aadressile tartu@finst.ee.

Mis see kõik tähendab? Nimelt toimuvad 20. – 30. oktoobrini üleriigilised raamatukogupäevad „Kohtume raamatukogus“. Tänavune teema-aasta on pühendatud liikumisele, ja ütlus „Terves kehas terve vaim“ tuletab meelde, et liikumine turgutab ka vaimu.

Selleks, et vaim oleks raamatute lugemiseks piisavalt erk, pakumegi Soome Insituudi raamatukogus neil päevil ideid ja tuge, et liikumine toetaks lugemist ja vastupidi.

Kordamine on terve vaimu ema:

  1. Prindi bingoleht (või võta raamatukogust),
  2. täida seda vahemikus 20.-30. oktoobrini,
  3. too täidetud bingoleht instituudi raamatukokku Ülikooli 11 või saada skännituna/pildistatuna  aadressile tartu@finst.ee!

Head bingotamist ja loosiõnne!