See veebileht kasutab küpsiseid.
Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Toetatud TelepART projektid

2020

  • Tartu Interdistsiplinaar (EST): Tytti Arola (FIN), muusika
    26.8.2020, Nooruse Galerii, Tartu (EST)
  • Peruttu: Sisus Sirkus (FIN), tsirkus
    6.7.2020, Cirkuliacija, Kaunas (LT)
  • Peruttu: SUPERPOSITION (FIN), muusika
    9.5.2020, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Peruttu: Eesti Kandleliit (EST): Maija Kauhanen (FIN), muusika
    5.4.2020, Eesti Kunstimuuseum, Tallinn (EST)
  • Peruttu: PERUSSASTAMALA: MAY QUEEN(FIN), muusika
    21.3.2020, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Psychoterror (EST), muusika
    21.2.2020, 45 Special, Oulu (FIN)
  • PEU & Windows95Man (FIN), muusika
    15.2.2020, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Hasard le Sin (FIN), burleski
    13-15.2.2020, Heldeke!, Tallinn (EST)
  • T.E.C. / Aapo Nikkanen (FIN), performanssi
    14.2.2020, Contemporary Art Centre – CAC, Vilna (LT)
  • Livsmedlet Theatre (FIN) Invisible Lands teater
    17.01.2020 – Vilnius (LTU), Arts Printing House.
  • ÉLIANE – Teemu Mäki (FIN) ja Maija Nurmio (FIN) tantsulavastus
    14.-15.01.2020 Vaba Lava Tallinn (EST) – Kaasaegse tantsu teos, mis annab helilooja Éliane Radigue’se (sünd. 1932) kompositsiooni I’Île Re-sonante (2000) edasi maastikuna. Teos on performatiivne dialoog Radique muusika ja filosoofiaga. See kutsub meid mõtlema meie kohale loodusringis, mõtlema oma suhetele iseenda ja teineteisega ning maailmas olemisele, samal ajal paludes muutust. 

2019

  • Nukuteater Pikkukulkuri & nukuteater Ofelia / Ilpo Mikkonen & Anne Lihavainen (FIN)
    5.-6.12.2019 Pärnus ja Tartus (EST) – Sibeliuse jutustus (originaalpealkiri Sibelikusen satu) on helilooja Jean Sibeliuse muusikast inspireeritud sõnadeta visuaalne jutustus, mis sobib igas vanuses vaatajale.
  • Kari Paavola (FIN)
    3.12.2019 Erinevate Tubade Klubi, Tallinn (EST)
  • Sõltsumatu Tantsu Lava (EST), Fluids
    29.11.2019 Kutomo, Turku (FIN)
  • Toni Jokiniitty (FIN)
    21.11.2019 Philly Joe’s Tallinn (EST)
  • Jaska Lukkarinen Trio (FIN)
    9.11.2019 Sveta Baar, Tallinn
  • JAF Trio (FIN)
    12.10.2019 Sveta Baar, Tallinn
  • Foundation NUKU, Tõrksa taltsutus
    esietendus 29.9.2019 – lavastaja Merja Pöyhönen (FIN) kasutab oma töödes nuku-, objekti- ja visuaalteatrivahendeid, põimides klassikalist näitlejamängu kaasaegse teatrikeelega. Ta on lõpetanud nukuteatrikunsti eriala Turu Kunstiakadeemias ning õppinud füüsilist teatrit Pariisis Jacques Lecoqi Rahvusvahelises Teatrikoolis. Viimased kümme aastat on ta tegutsenud vabakutselise lavastaja ja etendajana, olles kaasatud lavastustesse, mis on kasvatanud nukuteatrikunsti tuntust Soomes. Ta on lavastanud nii täiskasvanutele kui ka lastele, kombineerides nukuteatrit teiste väljendusvahenditega. 
  • Pia Lindman (FIN)
    21.09.-1.12.2019 Kai Keskus, Tallinn (EST)
  • Orivesi All Stars (FIN)
    25.7.2019, Viljandi pärimusmuusika festival (EST)
  • Sepi Kumpulainen duo ja Antto terras (FIN)
    7.-8.6.2019, Luige Nokk huumorifestival, Tallinn (EST)
  • Rakastajat Theatre Company / Girts Solis(LAT), The Story of Daniel Ray
    16.-17.5.2019, Pori Theatre Festival Lain§uojattomat, Pori (FIN)
  • WeJazz Tallinn: OK:KO (FIN), We Jazz DJs w/ friends
    11.5.2019, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Defunensamble (FIN), Tarantino Études
    8.5.2019, World Music Days, Tallinn (EST)
  • Petri Kumela (FIN), The Forest of Sounds
    3.5.2019, World Music Days, Tallinn (EST)
  • Jere Haakana Varjosto (FIN) ja Lauri Kadalipp Social Jazz (EST)
    2.-3.5. ja 22.5.2019, Heimojazz, Tartu, Tallinn (EST), Helsinki (FIN)
  • WeJazz Tallinn: Oaagaada (FIN), We Jazz DJs w/ friends
    13.4., Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Ida Elina (FIN) ja Duo Peili (FIN)
    12.4.2019, XIII Rahvusvaheline Kandlefestival (Eesti Rahva Muuseum), Tartu (EST)
  • Nihkee Akka (FIN)
    4.4.2019, TarSlämm (Vilde ja Vine), Tartu (EST)
  • Juha Valkeapää ja Taito Hoffrén, Fear/Pelko
    11.-12.3.2019, Kanuti Gildi Saal, Tallinn (EST)

2018

  • WeJazz Tallinn: Alder Ego
    6.12.2018, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Susanna Leinonen Company Nasty
    23.-24.11.2018 KUMU, Tallinn (EST)
  • Loiske Ensamble BabySauna
    3.-4.10.2018 Šiaulai drama theater, Šiaulai (LIT) 
  • View ja Joensuu 1685 
    21.-22.9.2018 Station Narva Festival, Narva (EST) 
  • R. Haavisto, A, Pakkanen, J. Bäckström, T. Juutilainen, V. Saukkonen ja P. Lasonen – G. Paisiello: La serva padrona
    8.9.2018 Narva Opera Days ContempArt, Narva (EST)
  • Jalostamo2 Kihnu Jõnn (Narrien laiva)
    7.9.-18.11.2018 Teatteri NO99, Tallinn (EST)
  • Jaye Consort & Tuuli Lindberg 
    7.7.2018 Haapsalu Vanamuusikafestival, Haapsalu (EST)
  • W A U H A U S Flashdance
    5.-6.7.2018 Baltoscandal festival, Rakvere (EST)
  • Thom Monckton Only Bones
    9.-10.6.2018 HOOG Festival, Haapsalu (EST)
  • Kolm Õde/Three Sisters
    8.-10.6.2018 Tadaa Festival, Tallinn (EST)
  • Sadsongkomplex:fi Sad Song from the Heart of Europe Freedom Festival
    18.5.2018 Teatteri Vanemuine, Tartu (EST)
  • Outi Elena Valanto I.CYBORG
    5.5.2018 Rae Kultuurikeskus (EST)
  • Salla Loper Fluids
    3.5, 9.5, 10.5.2018 Sõltumatu Tantsu Lava (EST)