See veebileht kasutab küpsiseid.
Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Annika Arras

Milttoni asutaja, partner ja tegevjuht Eestis; Miltton Grupi regioonijuht Baltikumis

Annika on Eestis tuntud kui vastutustundliku ettevõtluse valdkonna kõneisik ning kestliku arengu ekspert. Ta koolitab ja nõustab nendes küsimustes ka mitmeid Eesti ja Soome ettevõtteid. Enne Milttoniga liitumist tegutses Annika poliitikas. Üksteist aastat Reformierakonna kampaaniajuhina andsid talle põhjaliku kogemuse strateegilises ja poliitilises kommunikatsioonis, tänu millele on ta tänaseks konsulteerinud ja koolitanud organisatsioone Kaukaasiast Põhjamaadeni, kokku kuueteistkümnes riigis. Tal on ulatuslik võrgustik nii äri-, diplomaatia- kui poliitika vallas. 

Annika on ka tuntud ja tunnustatud e-Eesti edulugude rääkija välismaal ning sündmuste moderaator ja konverentside sisukoostaja nii Eestis kui mujal (nt tehisintellektile keskendunud Hanaholmen Business Forum 2018  modereerimine Helsingis või soolise palgalõhe temaatikale keskendunud Nordeni konverentsi #jamissiis? modereerimine Tallinnas 2018. aasta talvel).

Annika peab end fennofiiliks, kelle huvi põhjanaabrite vastu algas lapsepõlves YLE vahendusel teleka-soome keelt harjutades, jätkus soome filoloogiat õppides ning viis aastat tagasi soomlastega ühist äri asutades. Soome Instituudiga seovad teda soojad suhted juba ülikooli aegadest, mil tema lõputöö kindral Mannerheimist pälvis instituudi preemiastipendiumi.

Miltton on 2001. aastal Soomes asutatud Põhjamaade juhtiv konsultatsiooniettevõte, mis nõustab ettevõtteid ja organisatsioone kommunikatsiooni, muutuste juhtimise, turunduse, investorsuhete, linnastumise, vastutustundliku ettevõtluse arendamise jpm teemadel. Miltton laienes Eestisse ja Baltikumi 2016. aastal.