Sügise esimeses Soome keele klubis arutame instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases, mida me kaasaegselt linnaruumilt ootame? Milline on mugav, tervislik, inimeste jaoks ja inimnäoline linnaruum? Kas see on saavutatav ja kas on mujal maailmas häid näiteid? Põhjala tehas on just sobiv koht, et esimese soome keele klubi raames mõtteid vahetada.

Soome keele klubi on vabas vormis vestlusring, mis pakub võimalust vestelda soome keeles ette antud teemal ja üksteiselt õppida. Oodatud on kõik huvilised – keeleoskuse tase pole tähtis!

Klubi koguneb igal teisel kolmapäeval, kell 17.30-19 Soome Instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases Koplis, aadressil Marati 5-2.

Marati peatusse toob tramm nr 6 ja sügisel naasevad ka trammid nr 1 ja 2 liinile. Paar minutit kestab jalutuskäik peatusest Põhjala tehase Kompressorijaama hooneni, mis on valge maja peaväravast vasakul pool. Meie ruumid on seal teisel korrusel. Võibolla koguneme sügisel mujal Põhjala tehase ruumides, sellest anname osalejatele aegsasti teada.

Sügisest saab osaleda ka veebi teel Zoomi keskkonnas (LINK: https://tinyurl.com/soome-keele-klubi). Rühma koordineerivad Hannele Valkeeniemi ja Duha Elsayed.

Järgmised kohtumised on 13. ja 27. septembril, 10. ja 25. oktoobril, 8. ja 22. novembril ning 13. detsembril. Eelregistreerimine ei ole vajalik. 

Muutusi ajakavas võib ette tulla, neist anname teada Facebookis ja meie kodulehel.