Sel laupäeval, 9. detsembril tähistatakse techno-klubis HALL ja klubi restoranis ISU peosarja ISOLA 7. sünnipäeva. Helilisi, visuaalseid ja seekord ka kulinaarseid elamusi pakkuva ürituse peaesinejaks on Acronym, tumeda ja hüpnootilise rootsi techno üks võtmefiguure. 

ISOLA sünnipäev stardib seekord HALLi itaalia toidukunstile keskendunud restoranis ISU, kus toimub kontsert-õhtusöök, mida saadab muusika eesti-soome kollektiivilt VMH+Miisutron ja soome duolt Saxposition. VMH+Miisutroni taga peituvad Taavi Varm ja Ville MJ Hyvönen, kes kombineerivad oma muusikas tumedat techno´t ning ambientseid helimaastikke. Lisaks neile astub üles saksofoni eksperimentaalse elektroonikaga siduv duo Saxposition. Samuti avatakse ametlikult ISU seinamaal – Daniil Logovoi versioon “Pühast õhtusöömaajast”.

Südaööl kolib pidu HALLi ja Mesilasse. Peasaal on pühendatud techno erinevatele variatsioonidele ning selle täidavad muusikaga live´iga üles Acronym, Brasiilia underground-skeenelt võrsunud DJ, produtsent ja plaadifirma juht Amanda Mussi, Helsingi skeene esindaja Lempi, peosarja ja plaadifirma Halal Club kaasasutaja La:brighli ning klubi HUNGR kaasasutaja ja kollektiivi Shelter liige Yallah. ISOLAle omaselt on olulisel kohal ka ürituse visuaalne pool – visuaalefektide eest hoolitseb VJ Jugi Kaartinen Soomest, oma moeloomingut tutvustab disainer Misha ning kohal on ka ISOLA tantsijad Maarja Tõnisson, Johhan Rosenberg ja Misha.

Mesila kulgeb õhtu jooksul minimal´i helide saatel, mille eest vastutavad peosarjade Spontaanika esindajad Mõru ja Recc ning Eufoonia liige Alo-Indrek Võsu.

Piletid SIIN.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/887444129138075

HALL Facebookis: https://www.facebook.com/halltallinn

HALL Instagramis: https://www.instagram.com/halltallinn

ISU Instagramis: https://www.instagram.com/isu.dining/

Acronym “Millennial Lowlife” EP: https://benthiclabel.bandcamp.com/album/millennial-lowlife