Ülim vaatleja, Soome stand-up koomik ISMO suudab oma ainulaadse vaatenurga kaudu panna inimesed tuttavaid asju uuesti nägema. Kasutades oma autsaideri vaatenurka, leiab ISMO huumorit kõige tavalisemates asjades.
 
Ismo Leikola, rohkem tuntud kui ISMO, alustas koomiksikarjääri 2002. aastal kodumaal Soomes, tõustes tänaseks riigi parimate koomikute hulka.
 
Seal kirjutas ja mängis ISMO kahel hooajal oma komöödiat “Ismo” ning filmis aastatel 2008–2016 ka neli DVD erisaadet. Koomik debüteeris USA-s 2014. aastal Hollywoodis Laugh Factory’s, kus võitis “The The” tiitli. Maailma naljakaim inimene.” 2015. aasta detsembris kolis ta Soomest Los Angelesse ja esineb nüüd väljamüüdud rahvahulkadele üle maailma, sealhulgas USA-s, Kanadas, Austraalias, Mehhikos ja Euroopas.
 
Ta on pälvinud tähelepanu ka suurimatel komöödiafestivalidel, sealhulgas: Just For Laughs (Montreal, Toronto ja Bermuda), Sydney komöödiafestival, Melbourne’i komöödiafestival, Edinburgh Fringe ja Uus-Meremaa rahvusvaheline komöödiafestival. Ismot võib regulaarselt näha LA klubides esinemas ja peaesinejana üle USA.
 
Piletid olid müügis Piletilevis, ent need on läbi müüdud (8.8.23 info).