Humak ja Soome Instituut tutvustavad ühist Diggiloo veebiväljaannet 12. oktoobris kell 16-18.30 veebis ja kohapeal Maunula Talos Helsingis. Töökeel on inglise keel ja programm voogedastatakse Youtube’is (LINK).

Programm:

16.00 Digitaalne kultuurialane noorsootöö Diggiloo projekti valguses – Susanna Pitkänen, Humaki vanemõppejõud

16.10 Inspiratsiooni ja ideid digitaalses kultuurilises noorsootöös – veebiväljaande esitlus, toimetuskolleegium: Jenni Hernelahti, Humaki õppejõud ja Heidi Iivari, Soome Instituudi Diggiloo projektijuht Eestis

16.20 Digitaalne noorsootöö Helsingi linnas – Mikko Röman, Helsingi noorteteenistuse koordinaator

16.45 “Mängude tegemine hobi ja eneseväljendusena” – Jaakko Kemppainen, Regional Artist for Games as Art at the Arts Promotion Centre Finland.

17.00 PAUS

17.10 Paneeldiskussioon: Noorte kaasamine digitaalses kultuurialases noorsootöös.
Ninni Parviainen, Orimattila linna raamatukogu-, kultuuri- ja muuseumiteenuste juht, Mikko Silventoinen, õpetaja ja noorsootöötaja Porvoost ja Humaki õpilane, ning Jashin Baroud, Our Future Face Fondi juht, noorsootöötaja ja meediaguru, Amstelveen, NL

17:45 – 18:30 Maunula taloga tutvumine: noortekeskuse mängutegevused, raamatukogu laste- ja noorsootöö, Maunula maja asukate demokraatia- ja kultuurialane tegevus ning rahvusvaheline Erasmus+ projekt Diggiloo.

Lisainformatsioon:
Susanna Pitkänen, Humaki vanemõppejõud, susanna.pitkanen@humak.fi, +358504759487

Üritust korraldavad ühiselt Humak ja Diggiloo partnerid, Maunula maja kodanikukeskus ja Helsinki Noored kui osa Noorsootöönädalast (Nuorisotyön Viikko) 9.-15.10.2023.

Maunulas kohapeal on avatud Maunula ühiskooli ja -gümnaasiumi kohvik, millega kogutakse raha koolivälise tegevuse jaoks.

Vaata veel Diggiloo ja selle raames teostunu kohta:  https://diggiloo.humak.fi/