Vanasti olid talgud üks tavapärane tööde tegemise viis. Kuidas on olukord tänapäeval? Kas talguid korraldatakse ja talgutöid tehakse? Mis roll on talgute kõrval vabatahtlikel? Kas vabatahtlik on tänapäeva talguline? 

Tule räägi kaasa! Osaleda saab ka veebi teel Zoomi keskkonnas (LINK: https://tinyurl.com/soome-keele-klubi). Soome keele klubi on vabas vormis vestlusring, mis pakub võimalust vestelda soome keeles ette antud teemal ja üksteiselt õppida. Oodatud on kõik huvilised – keeleoskuse tase pole tähtis ja eelregistreerimine ei ole vajalik!

Klubi koguneb igal teisel neljapäeval, kell 17.30-19 Soome Instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases Koplis, aadressil Marati 5-2.

Marati peatusse toob tramm nr 6 ja sügisel naasevad ka trammid nr 1 ja 2 liinile. Paar minutit kestab jalutuskäik peatusest Põhjala tehase Kompressorijaama hooneni, mis on valge maja peaväravast vasakul pool. Meie ruumid on seal teisel korrusel. Võibolla koguneme sügisel mujal Põhjala tehase ruumides, sellest anname osalejatele aegsasti teada.

Rühma koordineerivad Hannele Valkeeniemi ja Duha Elsayed.

Järgmised klubikohtumised toimuvad 21. märtsil, 4. ja 18. aprillil, 2., 16. ja 30. mail ning 13. juunil.