Semmarit on Soomest pärit a cappella show-grupp, kelle pikaajaline unistus teha minituur Eestis lõpuks ometi täitub! Oodata on kolme kontserti 2023. aasta septembris. Kaheksateistkümnest mehest koosneva grupi live-show on segu muusikast, huumorist, tantsust ja draamast. Semmarite kaubamärk on läbi aja olnud visuaalselt efektne ja meeldejääv lava-show. Tegemist ei ole bändiga, ka kooriga mitte – tuleb oma silmaga näha, kes nad õieti on!

Semmarit on tähelepanuväärselt pika ajalooga muusikaline kollektiiv. Nad on välja andnud mitmeid albumeid, osalenud lugematutel kordadel televisioonis ning neil on olnud ka omaenda teleseriaal. Kodumaal on nad väga tuntud ja armastatud. Lisaks tuuridele Soomes on nad esinenud hulganisti ka välismaal (mh Rootsi, Šveits, Hiina, Ameerika Ühendriigid, Kanada, Šotimaa) ning on esindanud kodumaad EXPO maailmanäitustel Lissabonis 1998, Hannoveris 2000 ja Dubais 2020.

Eesti minituuri puhul tuleb esitusele ka spetsiaalselt ettevalmistatud lavanumber, mis eesti keeles kannab pealkirja “Hüppa Kaela!”. Lisaks on neil varuks veel üks põnev üllatus – nimelt astub külalisesinejana nendega koos lavale ka eesti rütmimuusika viiuldaja Liis Lutsoja, kes on kollektiivi pikaaegne sõber. 

Piletid on saadaval Piletilevis.

Kontserdid:

21.09 kell 19.00 Tubina Saal, Tartu

22.09 kell 19.00 Pärimusmuusika Ait, Viljandi

23.09 kell 21.00 Fotografiska, Tallinn