Käsitöö võib olla traditsiooniline, ent ka moodne maailm hindab käsitööna valminud asju. Neis on hing sees. Millised on meie käsitööoskused? Kellelt oleme neid õppinud? Kas lisaks käsitöömeistritele on ka teistel käsitööoskustest kasu?  

Soome keele klubi on vabas vormis vestlusring, mis pakub võimalust vestelda soome keeles ette antud teemal ja üksteiselt õppida. Oodatud on kõik huvilised – keeleoskuse tase pole tähtis ja eelregistreerimine ei ole vajalik!

Klubi koguneb igal teisel neljapäeval, kell 17.30-19 Soome Instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases Koplis, aadressil Marati 5-2.

Marati peatusse toob tramm nr 6 ja sügisel naasevad ka trammid nr 1 ja 2 liinile. Paar minutit kestab jalutuskäik peatusest Põhjala tehase Kompressorijaama hooneni, mis on valge maja peaväravast vasakul pool. Meie ruumid on seal teisel korrusel. Võibolla koguneme sügisel mujal Põhjala tehase ruumides, sellest anname osalejatele aegsasti teada.

Osaleda saab ka veebi teel Zoomi keskkonnas (LINK: https://tinyurl.com/soome-keele-klubi). Rühma koordineerivad Hannele Valkeeniemi ja Duha Elsayed.

Järgmised klubikohtumised toimuvad 7. ja 21. märtsil, 4. ja 18. aprillil, 2., 16. ja 30. mail ning 13. juunil.

Kui peaks ette tulema muutusi ajakavas, anname neist teada Facebookis ja meie kodulehel.