NordMatch 2012 – Kultuurikonverents Tallinnas

11. oktoober 2012 - 12. oktoober 2012, Tallinn, Õpetajate Maja, Tallinn

NordMatch  keskendub Põhja- ja Baltimaade loomeinimeste koostööle.

11.-12. oktoobril Tallinnas peetav NordMatch 2012 on Põhja- ja Baltimaade kultuuri- ja kunstikorraldajatele, produtsentidele, kunstnikele, erinevate loomeharude asjatundjatele ning kultuurivaldkonnaga seotud ametnikele mõeldud konverents, mis keskendub kultuurivaldkondade ja erinevate majandusharude koostööle. Pooled konverentsil osalejad saabuvad siia Põhjamaadest.

Konverentsil esitletakse Põhjala ja Balti riikidest pärit inspireerivaid näiteid erinevate kunsti- ja kultuurivaldkondade ning ühiskonna kokkupuutepunktidest. Konverentsil toimuvates töötubades saab arendada olemasolevaid projektiideid ja ühiselt uusi ideid genereerida. Eraldi tähelepanu pööratakse ideede esitlusoskuste viimistlemisele – osalejad saavad end  proovile panna rahvusvaheliselt levitatavate videotutvustuste loomisel  ja konverentsi  teisel päeval ka äriinglite ja investorite paneeli ees oma ideid selgitades.

Lisaks konverentsile toimuvad õppekäigud erinevate loomevaldkondade asjatundjate eestvedamisel (nt. näitekunst, galeriid, Loominguruum),  piiriülest kultuurikoostööd toetavad töötoad  ning kontaktüritus F-hoones.

Toimumisaeg: 11. ja 12. oktoober
Toimumiskoht: Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Keel: inglise
Konverentsi tasu: 30 EUR / 15 EUR (üliõpilased)
Registreerumine: hiljemalt 5. oktoobril siin 

Konverentsi korraldab kultuurivõrgustik Produforum koos Soome Instituudiga. Teisteks olulisteks partneriteks on Loov Eesti, Creative Finland, TAKU, Novia, Kult, Osaattori, Tekijä ja To Culture With Love. 

Konverentsi tutvustus inglise keeles siin