Näitus: “Ma elan polaarjoonel” – Vabaduse galeriis

3. august 2012 - 21. august 2012, Harjumaa, Vabaduse Galerii

Lapimaa nüüdiskunst vallutab viis  Tallinna kunstigaleriid

Lapimaa kunstnike Ühing koostöös Soome Instituudiga korraldab augustis Tallinna viies erinevas galeriis Lapimaa nüüdiskunstnike loomingu suurejoonelise väljapaneku. Erakordselt ulatuslik näitustetervik „Ma elan polaarjoonel“ hõlmab pea 20 Lapimaa kunstniku loomingut ning kõneleb Lapimaa identiteedist läbi erinevate kunstnike perspektiivi.

Näitustesari „Ma elan polaarjoonel“ avatakse 2. ja 3. augustil viies Tallinna galeriis ning septembris saab näitustega tutvuda Läti galeriides. 
Näituste kuraatoriks on Reet Varblane, kui välja arvata Vabaduse galerii, mille näituse kuraatoriteks on Loit Jõekalda ja Sirje Eelmaa.

„Ma elan polaarjoonel“ viie erineva näitusega saab tutvuda Kastellaanimaja galeriis, Vabaduse galeriis, Disaini ja Arhitektuuri galeriis, Haus galeriis ning kunstisalongis Allee.

”Ma elan polaarjoonel” – näitustel esindatud kunstnikud:
Mervi Autti, John Court, Riikka Jokiaho, Anssi Hanhela, Liisa Harju, Markku Heikkilä, Maria Huhmarniemi, Liisa Karintaus, Maria Kausalainen, Tuomas ja Ninni Korkalo, Kalle Lampela, Leila Lipiäinen, Tuuli Mukka, Mari Oikarinen, Anu Riestola, Terhi Silenius ja Tuula Turkki

”Ma elan polaarjoonel” – näituste ajagraafik:

TALLINNAS

Kastellaanimaja Galerii (Roheline aas 3,Tallinn)
Näitus avatud  3.8.-7.9.

Vabaduse Galerii (Vabaduse Väljak 6, Tallinn)
Näitus avatud  3.8.-21.8.

Disaini ja Arhitektuuri Galerii (Pärnu mnt 6, Tallinn)
Näitus avatud  3.8.-21.8.

Galerii Allee (Pikk 30, Tallinn)
Näitus avatud 4.8.-25.8.

Haus Galerii (Uus 17, Tallinn)
Näitus avatud 4.8.-7.9