Helsingi Kunstide öö Tallinnas

15. august 2019

Sel aastal juba 30-aastaseks saavat Helsingi Kunstide ööd tähistatakse neljapäeval, 15.augustil ka Tallinnas. Kavas on rohkelt Soomega seotud kultuurisündmusi Tallinna vanalinnas – programmi jagub nii päevaks kui ka õhtuks. 

Eesti Kunstimuuseumi filiaal Adamson-Ericu muuseum avab Eero Järnefelti ja Venny Soldan-Brofeldti kunstinäituse, mis on osa Järvenpää kunstimuuseumi kogust. Lapsed saavad samal ajal osaleda kunstitöötoas.

Toimub jalutuskäik mööda Soomega seotud paiku Tallinnas – giidiks on Tapio Mäkeläinen. Õhtu jätkub luule ja muusikaga. Lisaks saavad kõik huvilised tasuta osaleda Viru hotelli KGB-ekskursioonidel.

Tallinna sündmuste täpne programm avaldatakse augusti alguses. Üritused lähevad ka Helsingi Kunstide öö kaardile.

Tule liitu meiega, et tähistada Helsingi Kunstide ööd Tallinnas! Soovi korral võid korraldada ka oma ürituse ning lisada selle programmi kuni 13. augustini: https://helsinkifestival.fi/taiteidenyo/ilmoittaudu/ Iga kultuurisündmus, suur või väike, on programmi väga oodatud!

 

 

 

 

 

 

Taustainfo:

15. augustil tähistatakse Kunstide ööd Helsingis juba 30. korda ning sarnaselt eelnevatele aastatele on taas toimumas sadu erinevaid sündmusi, mis leiavad aset klubidest ja tänavatest kuni parkide ja salongideni. Kunstide öö ajal on paljudesse Helsingi muuseumidesse tasuta sissepääs ning galeriid ja muuseumid hoiavad uksi kauem lahti. https://helsinkifestival.fi/taiteidenyo/

Tekkis küsimusi? Võta ühendust:

finst@finst.ee