Tallinna Linnamuuseum koostöös Helsingi Linnamuuseumi ja Soome Instituudiga kogub mälestusi ja lugusid näituse “Talsinki/Hellinn” loomiseks. Näitus avatakse juunis 2021.

Milline näib Helsingi tallinlaste silmis ja vastupidi – mida on märganud Tallinnas helsingilased? On sul mõni huvitav lugu, mida oled valmis teistega jagama? Kas oled olnud naaberrahva popmuusika fänn või telesaadete andunud jälgija? Kui jah, siis tee Tallinna Linnamuuseumile kingitus ja osale näituse loomises!  

Muuseum ootab lugusid, fotosid ja esemeid, mis on seotud esimeste Helsingi või Tallinna kogemustega. Pole tähtis, kas need on töö-, õppe- või ostureisilt, sõprade juurest, puhkuselt või kontserdil käigult. Ka lugude meeleolu pole ette kirjutatud – oodatud on üllatavad, naljakad ja koomilised, tõsised ja kurvad lood ehk kõik, mida elu on ette toonud.

Osale näituse loomisel ja täida küsimustik (link) enne 31.01.2021*. Kui jätad ka oma kontaktandmed, saad kutse näituse avamisele. 

Näitus valmib Tallinna ja Helsingi linnamuuseumide koostöös ja avatakse mõlemal pool lahte 2021. aasta juunis. Kaasatud on ka Soome Instituut.

Lisainfo: Tallinna Linnamuuseum, Anneli Jalava, anneli.jalava@linnamuuseum.ee, +372 5855 8030

* Tallinna Linnamuuseum jätab endale õiguse kasutada laekunud materjali valikuliselt. Kogutud infot kasutame ainult näitusega seotud materjalides.