Barbar Feast 2023 toimub Viikingite külas 6.-9. juulil, kus astuvad lavale 26 väärt bändi Eestist & Soomest.

BARBAR FEAST 2023 leiab aset maalilises Viikingite Külas, vaid poole tunni sõidu kaugusel Tallinnast. Kahel laval astub üles 26 bändi, mh Soome raskema muusika pärlid Turmion Kätilöt, Bloodred Hourglass ja Killhall (FIN/EST). 

VIIKINGI SÜDA JA MELOMAANI KIRG

Selleks, et kõditada ühe inimese hingekeeli ei pea tegema palju. Korraldada tuleb üks neile mokkamööda, väärt muusikaga kontsert! Selles plaanis on Barbar Feastil kõik korras. Lavale astub nii palju artiste, et see teeb silmad ette ka kõige uhkemale jaanipäeva simmanile. Kui nüüd nali kõrvale jätta siis peab tõdema, et seda ei saa sellel festivalil mitte teha! Nalja saab nabani, olgu see habemega või habetu, telklatšilli või Pirita jões supluse käigus. Ööõhus tantsisklevad leegid ja mõtted just kogetud ägedast kontsertelamusest löövad lõkkele melomaani kire ning põksuma ka kõige taltsama viikingi südame. Selleks, et kõditada sinu hingekeeli, peab Barbar Feasti muusikaline programm olema raskelt hea, vali ja võimas!

ÜKS KÜLA, ÜKS HING

Suvel tahab üks keskmine eestlane minna soojale maale puhkama. Barbar Feastil keskmine eestlane ei käi! Siia tuleb kokku kirju seltskond rokipisikuga pisipõnnist metallist südamega vanaätini, sätendavate silmadega kulturnikupreilist teetöölisest möirapullini, pintsaklipslasest punkarini jne. Nõnda võõrustab Viikingite küla kolmel päeval aastast kogu seda toredat rahvast ja hingab, kui üks.

ÜRGSE EESTI LOODUSE RÜPPE ALTERNATIIVSUST NAUTIMA

Viikingite küla asub küll vaid paari sammu kaugusel Tartu-Tallinn maanteest aga pakub jahmatavalt looduslähedast keskkonda. Barbar Feasti väike lava asub ürgse Pirita jõe kaldal, suur lava muinasjutulikus puidust linnuses. Lopsaka looduse rüpes toimuvad spontaansed mõõgavõitlused, kehasid kaunistatakse uhkete tätoveeringutega, pähe või habemesse punutakse ulakaid patse. Sõita saab ehtsa viikingi laevaga ning sellelt vibuga märki lastes oma osavusega sõpru nörritada. Mingem kõik metsa – muusikat nautima!

LAS LAPS ROKIB

Lastele on loodud Viikingite küla avastamiseks täiesti oma seiklus. Peavärava juurest saab iga väike rokkar omale aardekaardi ning algab põnev avastusretk.

Barbar Feast 2023 Facebook üritus on leitav siit.

Lisainfo festivali kodulehel.