Soome keele veebikursus keskkooli- ja kutsekooliõpilastele

19. jaanuar 2016

Uudne soome keele veebikursus on hea võimalus kesk- ja kutsekooliõpilastele, kelle koolis soome keelt ei õpetata, kuid kes seda ometi õppida tahaksid.

Screenshot 2016-01-19 11.07.16

Kursus on mõeldud eelkõige õpilastele, kes on õppinud soome keelt põhikoolis, aga keskkoolis ei saa jätkata, sest kursuse avamiseks pole piisavalt õpilasi. Palju on neidki õpilasi, kes on elanud paar aastat Soomes, omandanud seal hea soome keele oskuse ja tahavad keelt edasi õppida. Kursus sobib hästi ka neile, kes tahavad minna Tallinna või Tartu ülikooli soome keelt õppima või astuda mõnda Soome kõrgkooli. Kursust viib läbi Juhani Koivuviita, kes on juba aastaid samal viisil õpetanud keelt soome õpilastele.

Kursus on suunatud nii keskkoolide kui ka kutsekoolide õpilastele, olenemata klassist. Osalejate keeleoskus võiks olla A2-tasemel. Et tegemist on siiski väikse grupiga, tasub küsida lisainfot. Õpetajad võiksid julgustada oma õpilasi kursusel osalema.

Kursus kestab 15 nädalat veebruari keskpaigust mai lõpuni. Tunnid toimuvad skype’i teel kord nädalas pärast koolipäeva lõppu. Kursus on tasuta. Projekti rahastab HTM.

Registreerumine lõpeb 8. veebruaril. Osalejate arv on piiratud.

Loe rohkem Õpetajate Lehest.

Lisainfo ja registreerumine:
Juhani Koivuviita, kursuse õpetaja ja projekti koordinaator
juhani.koivuviita@gmail.com
+358 440 644 755