See veebileht kasutab küpsiseid.
Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Vaegnägijale

Menüü

TEKSTI SUURUS

KONTRASTSUS

Toetatud TelepART projektid

2021

  • Marija Kriniuk (FIN) ja Kaspar Aus (EST)                                                                                                                                        etendus “The monument for the present moment” 17.-25.7.2021 festivalil Pärnu Art Week (link)
  • Vanessa Haynes (UK) koos Kari Paavola (trummid/FIN), Markku Kanerva (kitarr/FIN) ja Antti Ahoniemiga (bass/FIN)                                                                                                                                                                                               2.7.2021 festivalil Juu Jääb 2021 
  • Jaakko Eino Kalevi (FIN)
    10.7.2021 festivalil Mägede Hääl (link)
  • Sisus Sirkus (FIN)                                                                                                                                                                        9.6.2021, etendus “Mosh Split” festivalil International Contemporary Circus Festival (Kaunas, Leedu) 
  • Kellerteater (EST) ja Teatteri Metamorfoosi (FIN)                                                                                                            26.5.2021, Facebook, “Madame Brigitte”

2020

  • Tartu Interdistsiplinaar (EST): Tytti Arola (FIN), muusika
    26.8.2020, Nooruse Galerii, Tartu (EST)
  • Peruttu: Sisus Sirkus (FIN), tsirkus
    6.7.2020, Cirkuliacija, Kaunas (LT)
  • Peruttu: SUPERPOSITION (FIN), muusika
    9.5.2020, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Peruttu: Eesti Kandleliit (EST): Maija Kauhanen (FIN), muusika
    5.4.2020, Eesti Kunstimuuseum, Tallinn (EST)
  • Peruttu: PERUSSASTAMALA: MAY QUEEN(FIN), muusika
    21.3.2020, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Psychoterror (EST), muusika
    21.2.2020, 45 Special, Oulu (FIN)
  • PEU & Windows95Man (FIN), muusika
    15.2.2020, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Hasard le Sin (FIN), burleski
    13-15.2.2020, Heldeke!, Tallinn (EST)
  • T.E.C. / Aapo Nikkanen (FIN), performanssi
    14.2.2020, Contemporary Art Centre – CAC, Vilna (LT)
  • Livsmedlet Theatre (FIN) Invisible Lands teater
    17.01.2020 – Vilnius (LTU), Arts Printing House.
  • ÉLIANE – Teemu Mäki (FIN) ja Maija Nurmio (FIN) tantsulavastus
    14.-15.01.2020 Vaba Lava Tallinn (EST) 

2019

  • Nukuteater Pikkukulkuri & nukuteater Ofelia / Ilpo Mikkonen & Anne Lihavainen (FIN)
    5.-6.12.2019 Pärnus ja Tartus (EST) – Sibeliuse jutustus (originaalpealkiri Sibelikusen satu) 
  • Kari Paavola (FIN)
    3.12.2019 Erinevate Tubade Klubi, Tallinn (EST)
  • Sõltsumatu Tantsu Lava (EST), Fluids
    29.11.2019 Kutomo, Turku (FIN)
  • Toni Jokiniitty (FIN)
    21.11.2019 Philly Joe’s Tallinn (EST)
  • Jaska Lukkarinen Trio (FIN)
    9.11.2019 Sveta Baar, Tallinn
  • JAF Trio (FIN)
    12.10.2019 Sveta Baar, Tallinn
  • Foundation NUKU “Tõrksa taltsutus”, lavastaja Merja Pöyhönen (FIN)                                                                  esietendus 29.9.2019 
  • Pia Lindman (FIN)
    21.09.-1.12.2019 Kai Keskus, Tallinn (EST)
  • Orivesi All Stars (FIN)
    25.7.2019, Viljandi pärimusmuusika festival (EST)
  • Sepi Kumpulainen duo ja Antto Terras (FIN)
    7.-8.6.2019, Luige Nokk huumorifestival, Tallinn (EST)
  • Rakastajat Theatre Company / Girts Solis(LAT), The Story of Daniel Ray
    16.-17.5.2019, Pori Theatre Festival Lain§uojattomat, Pori (FIN)
  • WeJazz Tallinn: OK:KO (FIN), We Jazz DJs w/ friends
    11.5.2019, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Defunensamble (FIN), Tarantino Études
    8.5.2019, World Music Days, Tallinn (EST)
  • Petri Kumela (FIN), The Forest of Sounds
    3.5.2019, World Music Days, Tallinn (EST)
  • Jere Haakana Varjosto (FIN) ja Lauri Kadalipp Social Jazz (EST)
    2.-3.5 ja 22.5.2019, Heimojazz, Tartu, Tallinn (EST), Helsinki (FIN)
  • WeJazz Tallinn: Oaagaada (FIN), We Jazz DJs w/ friends
    13.4.2019, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Ida Elina (FIN) ja Duo Peili (FIN)
    12.4.2019, XIII Rahvusvaheline Kandlefestival (Eesti Rahva Muuseum), Tartu (EST)
  • Nihkee Akka (FIN)
    4.4.2019, TarSlämm (Vilde ja Vine), Tartu (EST)
  • Juha Valkeapää ja Taito Hoffrén, Fear/Pelko
    11.-12.3.2019, Kanuti Gildi Saal, Tallinn (EST)

2018

  • WeJazz Tallinn: Alder Ego
    6.12.2018, Sveta Baar, Tallinn (EST)
  • Susanna Leinonen Company Nasty
    23.-24.11.2018 KUMU, Tallinn (EST)
  • Loiske Ensamble BabySauna
    3.-4.10.2018 Šiaulai drama theater, Šiaulai (LIT) 
  • View ja Joensuu 1685 
    21.-22.9.2018 Station Narva Festival, Narva (EST) 
  • R. Haavisto, A, Pakkanen, J. Bäckström, T. Juutilainen, V. Saukkonen ja P. Lasonen – G. Paisiello: La serva padrona
    8.9.2018 Narva Opera Days ContempArt, Narva (EST)
  • Jalostamo2 Kihnu Jõnn (Narrien laiva)
    7.9.-18.11.2018 Teatteri NO99, Tallinn (EST)
  • Jaye Consort & Tuuli Lindberg 
    7.7.2018 Haapsalu Vanamuusikafestival, Haapsalu (EST)
  • W A U H A U S Flashdance
    5.-6.7.2018 Baltoscandal festival, Rakvere (EST)
  • Thom Monckton Only Bones
    9.-10.6.2018 HOOG Festival, Haapsalu (EST)
  • Kolm Õde/Three Sisters
    8.-10.6.2018 Tadaa Festival, Tallinn (EST)
  • Sadsongkomplex:fi Sad Song from the Heart of Europe Freedom Festival
    18.5.2018 Teatteri Vanemuine, Tartu (EST)
  • Outi Elena Valanto I.CYBORG
    5.5.2018 Rae Kultuurikeskus (EST)
  • Salla Loper Fluids
    3.5, 9.5, 10.5.2018 Sõltumatu Tantsu Lava (EST)