Projekt “(Re)configuring Territories”

(Re)configuring Territories – rahvusvaheline kevadkool Narvas

Rühmitus Trojan Horse, Narva kunstiresidentuur ja Soome Instituut korraldavad valdkondadeülese kevadkooli arhitektidele, linnaplaneerijatele, disaineritele ja kunstnikele, mis toimub 6.–12.5.2019 Narvas. Taotlusvoor kevadkoolis osalemiseks on avatud kuni 31.3.2019.

Kevadkooli programmis on kolm paralleelselt toimuvat töötuba, mis kõik uurivad Narva linna ja sellega seotud teemasid eri vaatenurgast. Töötubade mentoriteks on disainer ja teoreetik Aiwen Yin, linnaplaneerija ja teadlane Damiano Cerrone ning filmitegija ja kunstnik Polina Medvedeva.

Kevadkooli kuraatoriteks ja läbiviijateks on arhitekt Kaisa Karvinen ja graafiline disainer Tommi Vasko.

Kevadkool toimub inglise keeles. 50-eurone osalemistasu sisaldab kolme vegan-toidukorda päevas ning majutust Narva kunstiresidentuuri ruumides. Kevadkool lõpeb kõigile avatud sündmusega Narva Urban Lab.

Lisainfo ja kandideerimisvorm

“(Re)configuring Territories” on Soome Instituudi, Eesti Kunstiakadeemia Narva kunstiresidentuuri ja rühmituse Trojan Horse ühisprojekt, mis ühendab loovate piirkondade julge arendamise kriitilise mõtlemise ja teadustööga. Projekt algab kevadkooliga.