NERDS ehk North European Resonance and Dissonance Society toob teieni meie piirkonna seikluslikumate muusikafestivalide kuraatorprogrammi. Äsjaloodud ühing liidab Põhja- ja Baltimaade eksperimentaalsele ja uuenduslikule muusikale pühendunud festivale ja organisatsioone. Ühiselt valitud pöörased artistid STLi laval.

Sekret Tekniku sündimuusikas on ühendatud kaasaegne synthwave, post-punk disco, techno ja EBM. Seda võib kirjeldada kui düstoopilist heliriba väljamõeldud minevikule, ülitantsulist 80ndate küberpunki, milles kõlavad robothääle poolt lauldud meloodiaid, mis ajavad androidid nutma. Sekret Teknik on üks Soome aktiivsemaid süntesaatorbände ja parimaid lavaesinejaid! 

Timo Kaukolampi sulatab kokku kosmiliselt pööritava tekno metali intensiivsuse ja tumeda ambiendi kloppiva jõu. Silmatorkavalt kaunid instrumentaalpalad on kihistunud bassisügavuste ja sädelevate tippude ning labürintlike, tsentriteta elektrooniliste radade võrgustikega. Koostöös K-X-P kaasliikme Tuomo Puraneniga on nad loonud hulganisti filmimuusikat ja võitnud 2018. aastal isegi Jussi filmiauhinna parima originaalmuusika eest.