Seekord räägime toidust ja kõigest selle juurde kuuluvast. Millised on nn soome toidud ja millal neid süüakse? Kas on midagi, mis Soomes üldse ei sööda? Kas soome ja eesti toit on pigem sarnane või pigem erinev?

Soome keele klubi on vabas vormis vestlusring, mis pakub võimalust vestelda soome keeles ette antud teemal ja üksteiselt õppida. Oodatud on kõik huvilised – keeleoskuse tase pole tähtis!

Klubi koguneb igal teisel kolmapäeval, kell 17.30-19 Soome Instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases Koplis, aadressil Marati 5-2.

Marati peatusse toob tramm nr 6 ja sügisel naasevad ka trammid nr 1 ja 2 liinile. Paar minutit kestab jalutuskäik peatusest Põhjala tehase Kompressorijaama hooneni, mis on valge maja peaväravast vasakul pool. Meie ruumid on seal teisel korrusel. Võibolla koguneme sügisel mujal Põhjala tehase ruumides, sellest anname osalejatele aegsasti teada.

Sügisest saab osaleda ka veebi teel Zoomi keskkonnas (LINK: https://tinyurl.com/soome-keele-klubi). Rühma koordineerivad Hannele Valkeeniemi ja Duha Elsayed.

Järgmised kohtumised on 25. oktoobril, 8. ja 22. novembril ning 13. detsembril. Eelregistreerimine ei ole vajalik. 

Muutusi ajakavas võib ette tulla, neist anname teada Facebookis ja meie kodulehel.