Kolmapäeval, 20. mail on aeg taas soome keele kohvikusse suunduda. Seekord on teemaks muusika. Milline roll on muusikal teie elus ja millised on erinevused Soome ja Eesti muusikamaastikul? Samuti arutame eelneval nädalavahetusel toimunud Eurovisiooni – kuidas läks eelfavoriidil Soomel ja eestlaste Vanilla Ninjal?
Keelekohvikud toimuvad igal teisel kolmapäeval kell 17.30–19 Tartu Linnaraamatukogu I korrusel Lutsu toas (Kompanii 3/5). Keelekohvik on nagu vana hea vestlusring – vabas õhkkonnas kulgeva keelekohviku idee on koondada eri tasemel soome keele oskajaid, et pakkuda võimalust üksteiselt õppida.





















































