Ilma riieteta olema alasti, ja tihti mitte ainult füüsiliselt, vaid ka hingeliselt. Mida me riietega varjame ja mida riiete abil avalikustame? Mida riietus meist räägib? Kas moetööstus loob uusi riideid või uusi inimesi? Kas moe järgi peab käima, moe järgi jooksma või moodi eirama?

Soome keele klubi on vabas vormis vestlusring, mis pakub võimalust vestelda soome keeles ette antud teemal ja üksteiselt õppida. Oodatud on kõik huvilised – keeleoskuse tase pole tähtis ja eelregistreerimine ei ole vajalik! Osaleda saab ka veebi teel Teamsi keskkonnas (LINK: https://tinyurl.com/soome-keele-klubi-18-4). 

NB! Veebis osalemiseks on iga kord uus link. Klubi koguneb igal teisel neljapäeval, kell 17.30-19 Soome Instituudi uutes ruumides Põhjala kultuuritehases Koplis, aadressil Marati 5-2.

Marati peatusse toovad trammid nr 1,2 ja 5. Paar minutit kestab jalutuskäik peatusest Põhjala tehase Kompressorijaama hooneni, mis on valge maja peaväravast vasakul pool. Meie ruumid on seal teisel korrusel. Võibolla koguneme sügisel mujal Põhjala tehase ruumides, sellest anname osalejatele aegsasti teada.

Rühma koordineerivad Hannele Valkeeniemi ja Duha Elsayed.

Järgmised klubikohtumised toimuvad 2., 16. ja 30. mail ning 13. juunil.