Elektroakustilise muusika festival Composter kujundab Vene Teatrist alternatiivkunstikeskuse. Lähiriikide ülikoolide õppejõud/tudengid loovad audiovisuaalseid ruume, publik osaleb töötubades ja katsetab uusimaid tehnoloogilisi lahendusi etenduse Hominem quaero jaoks. Õhtuti kontserdid, päeval filmi- ja teatriproduktsioonide töötoad, tudengite lõputööde esitlused, mitmeid korruseid hõlmav installatsioon ja palju muud erilist. Elektroonilise muusika töötubades saab liita oma osa festivaliala ilmestavatesse installatsioonidesse. Loojate hulgas nii noored professionaalid kui ka eredad küpsed isiksused eri riikidest.   

Soomest on toonud oma installatsiooni Vene Teatrisse helikunstnik Jaakko Autio. 

Töötoad ja installatsioonid:

Melotroonilised maastikud (EKA, EMTA)

Jaakko Autio “OrigiNation/Algallikas” (Soome)

“Liikuv Pilt Ruumis” (EKA)

Performance etüüdid #6 (TLÜ BFM)

Heli-ja sõnaimprovisatsioonid (MUBA,TLÜ BFM)

Visuaalteatri töötuba (Vene Teater)

Heliobjektide meistriklass (EMTA, MUBA)

Ole ise DJ (DJ Bandit)

Elektroonilise muusika loomise töötuba (Modulshtein)

Artistid: Taavi Varm, Nuno Correia, Tatjana Kozlova-Johannes, Tarmo Johannes, Helena Tulve, Jaakko Autio, Aleksandr Žedeljov, Malle Maltis, Diana Kiivit, Hans Gunter Lock, Gerhard Lock, DJ Bandit, Daniil Zandberg

MTÜ Helitelg koostöö Vene Teatri, ülikoolide EMTA, BFM TLÜ, EKA ning MUBA ja MTÜga Ajumängud. Toetavad Kultuurkapital, Tallinna Kodurahuprogramm, Haridusamet ning Kultuuri- ja Spordiamet.

Idee ja produktsioon: Aleksandr Žedeljov, Heili Vaus-Tamm, Miina Martensoo, Svetlana Mar.

Ajakava ja piletid Piletilevist.