Drag-kultuuriprojekt Siinpool sood avab Tartus Soome drag-superstaaride trupi House of Aueri etendus Cocktail Auer!
 
House of Auer on üks Soome kuulsamaid drag-koosseise, kuhu kuuluvad Slaya Bit, Boney Ämmä, Victoria Line ja Yulia Vagina. House of Auer on rabav, pidevalt muutuv ja üllatav drag-esinejate trupp Vantaa äärelinnast. Alates 2016. aastast on nad loonud piireületavat drag-kunsti, mis ühendab vana ja uue, tuttava ja võõra. Nad on üles astunud kõikjal Soomes, sealhulgas Flow festivalil ja üritustesarjal Drag Me To HEL. Eestis on nad varem esinenud Viljandi ajaloo esimesel teadaoleval drag-show’l ja Tallinnas Sveta baaris.
 
Kabareeõhtute sari Cocktail Auer on inspireeritud nurgatagustest jazzibaaridest, New Yorki uusrikaste dekadentsist ja Vantaa tahumatusest. Oodata on stiilsust, mandumist, camp’i ja glamuuri! House of Aueriga liituvad kohalikud Siinpool sood projektis osalevad drag-kunstnikud.
Sündmust toetavad Soome Instituut ja toetusprogramm TelepART. Projekt on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.
 
⭐️LAVAL⭐️
BONEY ÄMMÄ (FI)
SLAYA BIT (FI)
VICTORIA LINE (FI)
YULIA VAGINA (FI)
Eesti talendid TBA
⭐️AJAKAVA⭐️
Uksed 20.00
Show 21.00
⭐️PILETID⭐️
Piiratud kogus varajasi Early Bird sooduspileteid 10 €. Täispilet 15 €. Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 12 €. Uksel 15 €. Toetajapilet (kingituseks House of Aueri erikokteil) 25 €, 35€. Piiratud ligipääs liikumispuudega inimestele: Gutenbergi saal asub 4. korrusel ja sinna pääseb ainult treppidest.