Juuso Ruohonen ehk View on üks huvitavamaid ja popimaid inglise keeles räppivaid soomlasi. Tema pihtivat ja enesekindlat stiili toetavad filigraanselt meisterdatud, tumedada grime’i, hiphopi ja dubstepi saundid ning tugev visuaal. View on ka üks esimesi soomlasi, kes on tootnud 8D helivormingus muusikat. Mais 2021 andis ta välja oma teise albumi “I Saw The Same Dream Every Night” koos Sebastian Westerlingiga loodud ja produtseeritud lühifilmiga. Album käsitleb vaimse tervise ja eneseotsingutega seonduvaid keerdkäike.

New Ro ehk Ronja Stanley on Helsingi laulja, laulukirjutaja ja produtsent, kes on Soomes ilma tegemas nii oma vokaalsete võimete kui ka värvika karakteriga. Miksides moodsat poppi ja r’n’b-d 80ndate ja 90ndate viidetega, on tema trumpideks nakatavad käigud ja meloodiad ning salarelvaks huumor. Debüütalbumil “late bloomer” (2021) on New Ro oma ninaka tüdruku hoiaku igati meeldivasse ja kuulajasõbralikku pakendisse pannud.

View ja New Ro esinevad muusika- ja linnafestivalil Station Narva, mis toimub 5.-7.8.2021. Loe festivali kohta lähemalt (link kodulehele).