Läänemere päev toimub 26. augustil 2021. Infopäevale on oodatud kõik, keda Läänemere käekäik huvitab ning kes sooviksid Läänemere päeval kaasa lüüa. Osalema ootame nii organisatsioone kui ka üksikisikuid.

Infopäeval tutvustame Läänemere päeva ja selle tausta ning räägime, kuidas seal on võimalik osaleda. Anname sõna nii Eesti kui ka Soome organisatsioonide esindajatele, kes teevad kokkuvõtteid oma 2020. aasta tegevustest ja tutvustavad tänavusi plaane. Kuuleme ka, kuidas on korraldatud Läänemere päeva Rootsis ja Venemaal ning kirjeldame Läänemere-sõbralikku menüüd. Päeva lõpus on aega küsimustele-kommentaaridele.

Palun registreeru siin (link) hiljemalt 2. märtsil, et saaksime sulle saata osalemiseks vajaliku lingi. Täida registreerimisleht ka siis, kui sa infopäeval osaleda ei saa, kuid oled ka edaspidi huvitatud Läänemere päevaga seotud infost.

Läänemere päev tähistamine sai alguse Soomes, kus selle peakorraldaja on John Nurmineni Sihtasutus. Läänemerega päevaga seotud tegevusi Eestis koordineerivad Soome Instituut ja Soome suursaatkond.

Loe lähemalt eelmise aasta Läänemere päeva kohta (link).