Suvi on kohe kohal ja ongi käes kevade viimane keelekohvik! Nagu ikka, veedame viimase kohtumise mölkkyt mängides ja rääkides suveplaanidest. Erandkorras kohtume Peeter Põllu platsil (Linnaraamatukogu kõrval asuv park) tavapärasel ajal, kell 17.30-19.00! Halva ilma korral püsime raamatukogu Lutsu toas, aga hoiame pöialt – lootuses, et ilm halastab ja saame mölkky-mängu maha pidada!
Sügisel kohtume jälle – keelekohvikud toimuvad ka siis igal teisel kolmapäeval kell 17.30–19 Tartu Linnaraamatukogu I korrusel Lutsu toas (Kompanii 3/5). Keelekohvik on nagu vana hea vestlusring – vabas õhkkonnas kulgeva keelekohviku idee on koondada eri tasemel soome keele oskajaid, et pakkuda võimalust üksteiselt õppida.
