NordMatch 2012 – Kultuurikonverents Tallinnas

13. september 2012

NordMatch  keskendub Põhja ja Baltimaade loomeinimeste koostööle

11.-12. oktoobril Tallinnas peetav NordMatch 2012 on Põhja- ja Baltimaade kultuuri- ja kunstikorraldajatele, produtsentidele, kunstnikele, erinevate loomeharude asjatundjatele ning kultuurivaldkonnaga seotud ametnikele mõeldud konverents, mis keskendub kultuurivaldkondade ja erinevate majandusharude koostööle. Pooled konverentsil osalejad saabuvad siia Põhjamaadest.

Konverentsil esitletakse Põhjala ja Balti riikidest pärit inspireerivaid näiteid erinevate kunsti- ja kultuurivaldkondade ning ühiskonna kokkupuutepunktidest. Konverentsil toimuvates töötubades saab arendada olemasolevaid projektiideid ja ühiselt uusi ideid genereerida. Eraldi tähelepanu pööratakse ideede esitlusoskuste viimistlemisele – osalejad saavad end  proovile panna rahvusvaheliselt levitatavate videotutvustuste loomisel  ja konverentsi  teisel päeval ka äriinglite ja investorite paneeli ees oma ideid selgitades.

Lisaks konverentsile toimuvad õppekäigud erinevate loomevaldkondade asjatundjate eestvedamisel (nt. näitekunst, galeriid, Loominguruum),  piiriülest kultuurikoostööd toetavad töötoad  ning kontaktüritus F-hoones.

Toimumisaeg: 11. ja 12. oktoober
Toimumiskoht: Õpetajate Maja, Raekoja Plats 14
Keel: inglise
Konverentsi tasu: 30 EUR / 15 EUR (üliõpilased)
Registreerumine: hiljemalt 5. oktoobril siin 

Konverentsi korraldab kultuurivõrgustik Produforum koos Soome Instituudiga. Teisteks olulisteks partneriteks on Loov Eesti, Creative Finland, TAKU, Novia, Kult, Osaattori, Tekijä ja To Culture With Love.

Konverentsi tutvustus inglise keeles siin

Lisainformatsioon:

Margot Holts

Soome Instituut
e-mail  margot.holts@finst.ee
tel +372 631 3952
www.finst.ee